OGŁOSZENIE O ZAPYTANIU OFERTOWYM
PARAFII MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ W RACIBORZU

Parafia Matki Bożej Różańcowej w Raciborzu zaprasza do złożenia ofert na realizację zadania pod nazwą: „Renowacja wnętrza nawy głównej neogotyckiego kościoła pw. Matki Bożej Różańcowej w Raciborzu”

Zamawiający:
Parafia Matki Bożej Różańcowej w Raciborzu
ul. Czynu Społecznego 8
47-400 Racibórz
email: kancelaria@parafiasudol.pl

MIEJSCE I TERMIN SKŁADANIA OFERT

Ofertę cenową do zapytania ofertowego wraz z pozostałymi dokumentami należy złożyć w terminie do dnia 16 kwietnia 2024 rdo godz. 12:00 w kancelarii parafialnej przy ul. Czynu Społecznego 8 w Raciborzu.

Dopuszcza się wysłanie oferty pocztą lub za pośrednictwem kuriera, przy czym za termin złożenia oferty uznaje się datę jej wpływu do siedziby Zamawiającego. Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

ISTOTNE INFORMACJE

Szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia zawiera zapytanie ofertowe oraz załączniki.

Wszelkie informacje niezbędne do sporządzenia oferty zostały zawarte w zapytaniu ofertowym.

Zadanie finansowane będzie z dotacji przyznanej przez Miasto Racibórz.

Miasto Racibórz otrzymało promesę wstępną w celu udzielenia dotacji z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków – Polski Ład.

Załączniki:

1. Zapytanie ofertowe.
  2. Wzór umowy.
  3. Program prac konserwatorskich, pozwolenie Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, Przedmiar robót.
  4. Klauzula informacyjna RODO.

Proboszcz Parafii Matki Bożej Różańcowej
ks. Norbert Nowotny