Liczna grupa parafian wzięła udział w procesji świętomarcińskiej, zorganizowanej w sobotę 11 listopada. Poprzedziła ją msza święta. Po procesji [pochód na video] uczestników zaproszono do ogrodu przy plebanii, gdzie mamy z Rady Rodziców przedszkola (Irena Kotula i Monika Błaszczok) odegrały scenkę przy ognisku [Tu do obejrzenia].
Na koniec dla wszystkich przygotowano nie tylko słodki poczęstunek. Proboszcz Norbert Nowotny radził najmłodszym zapamiętać z historii o rycerzu, który podzielił się płaszczem ze zmarzniętym ubogim, że należy być w życiu dobrym. – Gdy będziecie gromadzić dobre uczynki to możecie zostać świętym jak św. Marcin – zaznaczył. Zdjęcia z wydarzenia są do obejrzenia w galerii zdjęć z 2017 roku (link)